גיור מוצרים

גיור מוצרים מכל הסוגים ולכל מטרה

גיור מוצרים הוא למעשה תהליך שבו מוצרים או חומרי גלם מהתפוצות מתורגמים לעברית, ועוברים מעין מיתוג מחדש. זאת באמצעות הרכבת מארזים וארגזים מחדש, על מנת להתאים אותם לצרכים של הלקוחות או העובדים שלכם. צריכים שירות הרכבת מארזים? הרכבת אריזות קד”מ, אריזות שי? בא.ד שיפר יש לנו את כח האדם הדרוש על מנת ליצור מארזים מכל הסוגים ולדאוג לאריזה הנכונה לפי הנחייתכם!

מה זה גיור מוצרים?

כשמדברים על גיור מוצרים מתכוונים להרכבה ואריזה של מוצרים מסוגים שונים מחדש. מה זה אומר? עסקים רבים מזמינים מוצרים וסחורות מחו"ל אשר הפרטים המוטבעים על גבי האריזות ואפילו בתוכן הם בשפות זרות.

בתהליך גירוי המוצרים מחליפים ומעדכנים את כל המידע הרלוונטי על פי החוק- לשפה העברית, ובהתאם למותג. כל זאת בשביל שהצרכן הישראלי יקבל מוצרים בשפת האם שלו.

למה צריך גיור מוצרים?

גיור המוצרים מאפשר לשפר את חווית הקנייה לצרכן הישראלי, תהליך הגיור מנגיש מוצרים מחו"ל לצרכן ומאפשר לו להיות מודע יותר למוצר, למרכיביו ולפרטים נוספים אודותיו.

בנוסף לכך, כחלק מהדרישות של משרד התמ"ת על כל יצרן או ספק ישראלי, לספק את המידע המלא לצרכן בשפת האם שלו. דרישה זאת מחייבת גם יצרנים וגם יבואנים כאחד. חשוב לדעת כי לא ניתן לשווק מוצרים לרשתות השיווק אם אין עליהם את כל המידע הדרוש בשפה העברית.

הרכבת האריזות מאפשרת יצירת אריזות מכל מוצר, בכל גודל, צורה או משקל. אנחנו מרכיבים אריזות ומארזים בהתאם לנפח המוצר, ודואגים לשמירה על האיכות – ללא פגיעה בנראות או בצורת המוצרים.

חברה לגיור מוצרים

חברה לגיור מוצרים מאפשרת ליבואנים לבצע את התהליך כחלק משחרור המוצרים במכס. כל תהליך העברת המוצרים במכס הישראלי מחייב עמידה בתקנות והן בחוק הישראלי, שאומר שעל כל מוצר יש להטביע את גילוי המרכיבים והנתונים שלו- שהמדינה והצרכן צריכים לדעת.

הדבקת תוויות עם א.ד שיפר

אנו בא.ד שיפר מספקים כוח אדם עבור לייבלינג לכל מוצר וסחורה, ויודעים לקחת ברצינות כל משימה שתתנו לנו – קטנה כגדולה. אנו מבינים את החשיבות הרבה של הקפדה על הפרטים הקטנים ועל דרישות הלקוח, ומספקים שירותים נוספים בהמשך שרשרת האספקה, על מנת לוודא שהסחורה שלכם מגיעה ליעדה בדיוק כפי שתכננתם.

אנו גאים להציע לכם שירותי לייבלינג ברמה הגבוהה ביותר – הדבקת תוויות על כל סוג מטען וסחורה, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה! בא.ד שיפר, אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. צריכים גם שירותי עיטוף? אין שום בעיה, לחצו כאן לפרטים.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ