סבלות באתרי בניה

אנו מספקים צוותי סבלים לכל משימה באתר הבנייה

עבודה באתרי בנייה זה הפרופיל שלנו. אנו מספקים עבורכם צוותי סבלות לכל משימה באתר הבנייה! א.ד שיפר עובדים במסגרת נהלי בטיחות ברורים ותחת פיקוח מתמיד של ראש צוות – בשביל שכל משימה תיעשה על הצד הטוב ביותר, ובמלוא הבטיחות האפשרית.

סבלים באתרי בנייה

אתרי בנייה לרוב מאופיינים בפסולת רבה וצורך בהעלאה או הורדה של חומרים רבים. על הסבלים להיות בעלי כוח פיזי להרים  ציוד כבד, סיבולת גופנית על מנת לעמוד שעות ארוכות על הרגליים, וגם מיומנויות מכניות לטיפול בתיקונים במקרה הצורך. זאת ועוד, סבלים עם כישורים חברתיים בין אישיים לצורך אינטראקציה טובה עם עובדי האתר.

זקוקים לכוח אדם פיזי?

צוותי הסבלים שלנו מתהדרים במדים מסודרים ואחידים ובתקן הנחוץ לצורך פעילות באתרי הבנייה. כמו כן, לכל סבל יש אישור עבודה בגובה, אשר קיבל לאחד שעבר הכשרה מיוחדת מטעם משרד התמ”ת.

הסבלים של א.ד שיפר

חברת א.ד שיפר מספקת לכם כוח עזר פיזי למטרות רבות, העובדים שלנו הם אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, בעלי הכישורים הנדרשים למשימות שלהם. מחפש סבלים לאתרי בנייה או לכל מטרה אחרת? הגעת למקום הנכון. במקצוע שלנו, אנשי המקצוע לא תמיד עומדים בציפיות ובלוחות הזמנים, ועלולים להביא לעיכובים או הפסד כסף רב.

בחירה בחברה מקצועית שמספקת כח עזר מאפשרת לבעלי אתרי בנייה להיות בראש שקט, שהעובדים יגיעו בזמן ויבצעו את עבודתם נאמנה, כיוון שיש מי שמבקר ומפקח עליהם, וגם לוקח עליהם אחריות.

תשאיר את ההתעסקות והניהול לצוות המקצועי שלנו – שיתוף הפעולה איתנו ישאיר אותך רגוע ובראש שקט, בשביל שתוכל לפנות אנרגיה ומשאבים לפרוייקטים אחרים שלך ולחסוך בזמן ובכסף.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ