פריקת מכולות

אנחנו בא.ד. שיפר מומחים בפריקת מכולות מכל הסוגים!

פריקת מכולות רהיטים? פריקת סחורה ממכולה? פריקת מכולת ציוד או פריקת מכולות למחסן? אין בעיה! צוותי המכולה שלנו מנוסים ומיומנים בפריקת סחורות מכל הסוגים – מזון, טואלטיקה, בגדים, חשמל ואלקטרוניקה ואפילו חומרי גלם – אנחנו ערוכים לכל משימה בכל מקום ובכל שעה! א.ד מסוגלים להגיע לכל הארץ אפילו בהתראה קצרה – נסו אותנו והיווכחו בעצמכם!

אמינות, מקצועיות, תודעת שירות גבוהה ושביעות רצון הלקוח הם הערכים שמובילים אותנו.

מה זה אומר פריקת מכולות?

פירוק מכולות היא למעשה הצבה של מכולה מלאה בסחורה שהוזמנה, על ספינה. כאשר הספינה מגיעה לנמל מתחיל התהליך של פריקת המכולה אל הקרקע. התהליך מתבצע בדרך כלל בעזרת מנופי מכולה מיוחדים, ולאחר מכן תהליך פריקה וטעינת מכולות עובר לאחריותם של הסבלים לפריקת מכולות.

את המכולות יפרקו סבלים לפריקת מכולות למחסנים או לרכבים להובלה, תלוי בצרכים הספציפיים של הלקוח. התהליך הבירוקרטי מתבצע כראוי, והסבלים יודעים מראש מה עתיד המכולה על מנת למנוע טעויות אנוש.

פריקת מכולות עם א.ד שיפר

הסחורה המאוחסנת במכולות המשלוח מגיעה בכל הצורות והגדלים. הצרכים הייחודיים של הפריטים בכל מכולה מצריכים בחירה נכונה בציוד מתאים. אילוצי זמן יכולים גם למנוע את הגעת הסחורה בפעימה אחת. שירותי פריקת המכולות של א.ד שיפר מספקים מענה לכל האתגרים האלה, ופתרונות יעילים בשטח.

עליכם לדעת כי לא כל משלוח עובר כמתוכנן, מה שלמעשה מצריך מאיתנו הגדלת ראש ופתרון בעיות באופן מיידי, זאת על מנת שתקבלו את הסחורה שלכם שלמה ובזמן. אנחנו נדאג לפריקת מטען שלכם באמצעות אנשי מקצוע מעולים שלנו, והמכשור המתקדם שאנחנו עושים בו שימוש.

בזכות כוח האדם האיכותי של א.ד. שיפר

אנו מסוגלים להיענות לצרכים ולדרישות של מגוון הלקוחות הרחב שלנו, ולהשאיר את כולם מרוצים. אנו מודעים לרגישות הרבה שקיימת במהלך פריקת מכולות, וחשוב לנו להיות קשובים לנהלי העבודה המקובלים בחברה שלכם ולהעביר את העבודה השחורה מכם אלינו. 

יש לנו את הידע והנסיון לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על תקינות המטען וסידור הסחורה על המשטח בהתאם לדרישות הלקוח ושמירה על הרמה הגבוהה ביותר של הבטיחות בעבודה. 

איפה תרצו לפרוק את המכולה שלכם? בצפון, בדרום, בתל אביב, בחיפה – אנו זמינים בפריסה ארצית לכל משימה!

פריקת מכולה – רק עם א.ד שיפר!

אנו גאים להציע לכם את שירות פריקת מכולות ברמה הגבוהה ביותר – פריקת סחורה ופריקת מטענים מכל הסוגים, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה ומבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. אין מה להתלבט – לעבודה מקצועית של סבלים לוקחים סבלים מנוסים!

מעוניינים בפריקת מכולה מכל סוג שהוא? המקצוענים של א.ד שיפר ישמחו לפרוק לכם את הסחורה, ולהבטיח לכם שתגיע בזמן אל יעדה, כשהיא שלמה ללא תקלות. למידע נוסף אודות השירותים שלנו חייגו עכשיו למספר 072-3302017 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

שאלות נפוצות

חברת א.ד שיפר עובדת בפריסה ארצית ומגיעה לכל חלקי הארץ ומספקת שירותי פריקת מכולות, שירותי מלקטים,סבלות וסבלים באתרי בניה ושירותי מיקור חוץ.

שירות פריקת מכולות נקבע לפי מספר פרמטרים שנציג החברה יבדוק מולכם.

המחיר נקבע לפי הנתונים המסופקים לנציג החברה: אודות המכולה (גודל המכולה, סוג הסחורה) האם יש צורך מיון סחורה במידה וכן כמה סוגים של מיונים נדרשים, תנאי שטח האם יש רמפה או מלגזה? האם יש צורך בשינוע למחסן.

כן ברשותינו רישיון קבלן כוח אדם ממשרד הכלכלה והרווחה על פי חוק.

כן לחברת א.ד שיפר יש את כלל הביטוחים הרלוונטים עבור השירותים שהיא מספקת.

 כן יש לנו מערך הסעות וצי רכבים אשר דואג לשנע את העובדים לכלל הלקוחות בבטיחות ובזמן שהוגדר.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ