לייבלינג

הדבקת מדבקות על מוצרים – לייבלינג לכל סוגי הסחורה

מוצרים המיובאים ארצה, בעיקר סחורה בתחום המזון והקוסמטיקה, חייבים לקבל תווית בשפה העברית המכילה את כל הפרטים אודות המוצר. תהליך הדבקת התוויות נקרא לייבלינג ,(Labeling) והוא חלק מהתהליך הסטנדרטי שמוצרים עוברים בדרכם ללקוח. הנקודה החשובה היא שהדבקת המדבקות חייבת להיעשות במלוא תשומת הלב, וגם בצורה מקצועית במיוחד, על מנת שתעשה את עבודתה.

מה זה לייבלינג

ברוב המקרים, לייבלינג על מוצרים מכיל את שם היצרן, כתובת היצרן, שם היבואן וכתובתו, הוראות השימוש, ערכים תזונתיים ורכיבים אלרגניים במידה ומדובר במזון וכד’. 

לעיתים במסגרת הדבקת מדבקות מופיעים פרטים נוספים, בהתאם למוצר ולצרכי היצרן או היבואן. את המדבקות מדביקים על הסחורה טרם היציאה לשיווק ברשתות הקמעונאות הגדולות, וזוהי משימה הדורשת דיוק רב ואפס מקום לטעויות.

למה צריך תיוג מחדש של מוצרים?

התווית על המוצר למעשה מהווה חלק חשוב מתהליך המכירה של המוצר. הנתונים מראים שכ-70 אחוז מהצרכנים מקבלים החלטה האם לרכוש או לא באמצעות התווית.

היא מספקת להם את המידע המעשי והאובייקטיבי על המוצר, אבל יכולה גם לשמש כאלמנט שיווקי לכל דבר ועניין.

לפיכך, תווית המוצר יש בכוחה להגדיל מכירות, או להקטין אותן. לא תאמינו עד כמה המפתח להצלחה של מוצר נמצא בפרטים הקטנים, או במקרה הזה: באותיות הקטנות, שמקבלות חשיבות מכרעת בתהליך המפגש של המוצר עם הלקוחות הפוטנציאליים.

בנוסף להיבט השיווקי, יש לעמוד בדרישות החוק ומשרד התמ"ת על מנת שהתווית תהיה על פיהן. במהלך השנים היו בישראל מקרים בהם חברות נענשו או נקנסו על טעויות או הטעיות בתגיות המוצרים, ולעיתים אף נאסר לשווק את אותם מוצרים בעייתיים.

מה כוללות תוויות תקינות?

התוויות משתנות בהתאם לסוג המוצר, למטרתו ולפרמטרים נוספים. בין היתר הן עשויות לכלול רשימת רכיבים, קוד מוצר אוניברסלי, תאריכים, תיוד תזונתי ותמחור. הרכיבים מפורטים לפי סדר החשיבות שלהם, מהחשוב ביותר עד לרכיב בעל החשיבות הנמוכה יותר. קוד המוצר האוניברסלי הוא שילוב של שורת קריאה אלקטרונית (ברקוד) ומספרים המזהים את המוצר ומספקים מידע על מלאי ומחירים ליצרנים ומשווקים.

הדבקת תוויות עם א.ד שיפר

אנו בא.ד שיפר מספקים כוח אדם עבור לייבלינג לכל מוצר וסחורה, ויודעים לקחת ברצינות כל משימה שתתנו לנו – קטנה כגדולה. אנו מבינים את החשיבות הרבה של הקפדה על הפרטים הקטנים ועל דרישות הלקוח, כך שהתהליך נעשה תוך מלוא תשומת הלב ובקרה מלאה. אנו מספקים שירותים נוספים בהמשך שרשרת האספקה, על מנת לוודא שהסחורה שלכם מגיעה ליעדה בדיוק כפי שתכננתם, דוגמת שירותי אריזה, שירותי סבלות וכן הלאה. כאשר אתם מבצעים את התהליך כולו תחת קורת גג אחת אתם יכולים לקצר זמנים, להוזיל עלויות, וחשוב לא פחות – להימנע ממצבים של חוסר תיאום בין הגורמים השונים, או נפילה של דבר מה בתהליך אל בין הכיסאות.

אנו גאים להציע לכם שירותי לייבלינג ברמה הגבוהה ביותר – הדבקת תוויות על כל סוג מטען וסחורה, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה! בא.ד שיפר, אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. צריכים גם שירותי עיטוף? אין שום בעיה, לחצו כאן לפרטים.

שאלות נפוצות

חברת א.ד שיפר עובדת בפריסה ארצית ומגיעה לכל חלקי הארץ ומספקת שירותי פריקת מכולות, שירותי מלקטים,סבלות וסבלים באתרי בניה ושירותי מיקור חוץ.

שירות פריקת מכולות נקבע לפי מספר פרמטרים שנציג החברה יבדוק מולכם.

המחיר נקבע לפי הנתונים המסופקים לנציג החברה: אודות המכולה (גודל המכולה, סוג הסחורה) האם יש צורך מיון סחורה במידה וכן כמה סוגים של מיונים נדרשים, תנאי שטח האם יש רמפה או מלגזה? האם יש צורך בשינוע למחסן.

כן ברשותינו רישיון קבלן כוח אדם ממשרד הכלכלה והרווחה על פי חוק.

כן לחברת א.ד שיפר יש את כלל הביטוחים הרלוונטים עבור השירותים שהיא מספקת.

 כן יש לנו מערך הסעות וצי רכבים אשר דואג לשנע את העובדים לכלל הלקוחות בבטיחות ובזמן שהוגדר.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ