לייבלינג

הדבקת מדבקות על מוצרים – לייבלינג לכל סוגי הסחורה

מוצרים המיובאים ארצה, בעיקר סחורה בתחום המזון והקוסמטיקה, חייבים לקבל תווית בשפה העברית המכילה את כל הפרטים אודות המוצר. תהליך הדבקת התוויות נקרא לייבלינג (Labeling), והוא חלק מהתהליך הסטנדרטי שמוצרים עוברים בדרכם ללקוח. 

מה זה לייבלינג

ברוב המקרים, לייבלינג על מוצרים מכיל את שם היצרן, כתובת היצרן, שם היבואן וכתובתו, הוראות השימוש, ערכים תזונתיים ורכיבים אלרגניים במידה ומדובר במזון וכד’. 

לעיתים מופיעים פרטים נוספים, בהתאם למוצר ולצרכי היצרן או היבואן. את המדבקות מדביקים על הסחורה טרם היציאה לשיווק ברשתות הקמעונאות הגדולות, וזוהי משימה הדורשת דיוק רב ואפס מקום לטעויות.

למה צריך תיוג מחדש של מוצרים?

התווית על המוצר למעשה מהווה חלק חשוב מתהליך המכירה של המוצר. 70 אחוז מהצרכים מקבלים החלטה האם לרכוש או לא באמצעות התווית. תוויות המוצרים ממלאות מספר פונקציות:

לפיכך, תווית המוצר יש בכוחה להגדיל מכירות, או להקטין אותן. בנוסף להיבט השיווקי, יש לעמוד בדרישות החוק ומשרד התמ"ת על מנת שהתווית תהיה על פיהן. 

מה כוללות תוויות תקינות?

התוויות עשויות לכלול רשימת רכיבים, קוד מוצר אוניברסלי, תאריכים, תיוד תזונתי ותמחור. הרכיבים מפורטים לפי סדר החשיבות שלהם. קוד המוצר האוניברסלי הוא שילוב של שורת קריאה אלקטרונית (ברקוד) ומספרים המזהים את המוצר ומספקים מידע על מלאי ומחירים ליצרנים ומשווקים.

הדבקת תוויות עם א.ד שיפר

אנו בא.ד שיפר מספקים כוח אדם עבור לייבלינג לכל מוצר וסחורה, ויודעים לקחת ברצינות כל משימה שתתנו לנו – קטנה כגדולה. אנו מבינים את החשיבות הרבה של הקפדה על הפרטים הקטנים ועל דרישות הלקוח, ומספקים שירותים נוספים בהמשך שרשרת האספקה, על מנת לוודא שהסחורה שלכם מגיעה ליעדה בדיוק כפי שתכננתם.

אנו גאים להציע לכם שירותי לייבלינג ברמה הגבוהה ביותר – הדבקת תוויות על כל סוג מטען וסחורה, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה! בא.ד שיפר, אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. צריכים גם שירותי עיטוף? אין שום בעיה, לחצו כאן לפרטים.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ