עיטוף

אריזה בשרינק - עיטוף סחורה, בנדל, סטרץ'

הסחורה כבר הגיעה – וחייבים לשמור על המוצרים! בשיטת השרינק אנו בא.ד שיפר עוטפים את המוצרים בניילון על מנת לקבל את צורת המוצרים ולשמור עליהם מנזקים אפשריים. השיטה מיועדת לשמירה על נראות מוצרים שאין להם רגישות לחום, ומאפשרת אריזה של כל מוצר, בכל גודל, צורה או משקל.

מכונות הבנדל המתקדמות שלנו עושות שרינק (סטרץ’) ומאפשרות הקטנה של נפח המוצר, בקרת טמפרטורה ושמירה על האיכות – ללא פגיעה בנראות או בצורת המוצר.

עיטוף מוצרים עם א.ד שיפר

בזכות השרינק – קל וזול לשמור על המוצרים שלך בעת השינוע והאחסון! השירות מיועד במיוחד ליבואנים, יצרנים ולמשווקים המעוניינים בעיטוף מוצרים למטרות שונות, כגון יצירת אטימות, מכירה בסיטונאות או שמירה מפני מזיקים.

אמינות, מקצועיות, תודעת שירות גבוהה ושביעות רצון הלקוח הם הערכים שמובילים אותנו.

כוח אדם איכותי

בזכות כוח האדם האיכותי של א.ד. שיפר, אנו מסוגלים להיענות לצרכים ולדרישות של מגוון הלקוחות הרחב שלנו, ולהשאיר את כולם מרוצים. אנו מודעים לרגישות הרבה שקיימת כשזה מגיע לסחורה שלך, ויש לנו את הנסיון לבצע את המשימות הלוגיסטיות על הצד הטוב יותר. 

אנו מתחייבים לשמור על תקינות המטען בהתאם לדרישות שלכם ולהקפיד על הרמה הגבוהה ביותר של הבטיחות בעבודה. איפה אתם צריכים שירותי שרינק (סטרץ’/בנדל)? בצפון, בדרום, בתל אביב, בחיפה – אנו זמינים בפריסה ארצית!

שירותי שרינק (בנדל/סטרץ') - רק עם א.ד שיפר!

אנו גאים להציע לכם את שירות השרינק ברמה הגבוהה ביותר – עיטוף סחורה ומטענים מכל הסוגים, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה ומבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. אין מה להתלבט – לעבודה מקצועית של כוח אדם פיזי לוקחים רק צוות מנוסה!

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ