מלקטים

חלק מהתפקידים המרכזיים בעולם האחסון הינו עובדי ליקוט. תפקידם של המקלטים הוא להכין את הזמנות הלקוחות, תוך כדי שהם מלקטים את המוצרים מהמחסן. ישנם מחסנים מאוד גדלים בהם יש צורך במלקטת, אופנוע קטן שמסייע למלקטים לבצע את עבודתם בצורה יעילה.

מה זה מלקט?

מלקטים הם האנשים האמונים לאתר ולאסוף פריטים או מוצרים ממלאי מחסן או חנות לפי הזמנה או רשימה ספציפית, ולהכינם למשלוח. הדרישה לתפקיד זה רבה, הן במחסנים, חנויות קמעונאות, אירועים גדולים, נמלים, פריקת מכולות ועוד.
אצלנו בא.ד שיפר, המקלטים משתמשים בציוד מתקדם המסייע להם לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר, ובאפקטיביות מקסימלית.

המלקטים ממלאים תפקיד קריטי בהבטחת אספקת המוצרים הנכונים ללקוחות בזמן ומדויק. הם חייבים להיות ממוקדי פרטים, מאורגנים ויכולים אמנם לעבוד באופן עצמאי – אך הדבר פחות יעיל.

אנו דואגים לכך שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו.

א.ד שיפר - מכוונים להצלחה

חברת א.ד שיפר הינה חברה מובילה בישראל בכל הקשור באספקה של כוח עזר פיזי קל עד כבד לכל מטרה. החברה מספקת שירותי ליקוט, קבלה, העלאה ופיזור חומרי בנייה ומוצרי דירה שונים. לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, חברה אמינה ומקצועית זמינה ומאפשרת מתן מענה ופתרונות לבעיות בלתי צפויות.

שאלות נפוצות

מלקטים מקצוענים

עבודת הליקוט הינה עבודה מאוד פיזית ומאומצת, העבודה מאופיינת בעיקר בהורדה והחזרה של סחורה מהמדפים במחסנים ובנייה של משטחים להעמסה. 

לאחר שהמלקט ליקט למעשה את כל הפריטים על פי ההזמנה, תפקידו לעטוף את המשטח ולהנפיק מדבקה המשייכת את המשטח ללקוח הנכון.

האחסון מאכלס בתוכו לא מעט תפקידים שהופכים בסופו של דבר את ההובלה או מעבר הדברים שלכם לצד השני בצורה הטובה והבטוחה ביותר כאשר חלק מהתפקידים זה גם ליקוט נכון. 

מאחורי כל הצלחה של ליקוט עומדים מלקטים מקצוענים שיודעים למצוא את מה שאתם צריכים, מכינים את ההזמנות ומוודאים כי הכול יגיע עד אליכם בקלות ובבטחה. אז בעוד יש בית עסק קטן שמחזיק עובד אחד יש בהחלט מקומות שצריכים כמה מלקטים והתוצאה? הגעת כל המוצרים שלכם ליעד בצורה הנכונה ביותר ומבלי לצור מפגעים סביבתיים. 

לא מתפשרים על איכות העבודה

אנחנו בא.ד שיפר מאמינים כי עובדי ליקוט הם הבסיס להצלחת ביצוע תהליכים במחסנים, והן ללקוחות מרוצים. 

עובדי הליקוט שלנו בעלי יכולות ונכונות לעבודה פיזית מאומצת, אחריות, סדר וארגון ועמידה בלוחות זמנים. כשאתם בוחרים חברה שתספק לכם כח עזר פיזי, עליכם לוודא כי מדובר בחברה אמינה ומקצועית.

מלקטים - להעביר את המוצרים הנכונים ליעד המבוקש תוך זמן קצר 

הדרך לקבל את המוצרים עד הבית הינה דרך נפלאה ונעימה ובעוד כולם מדברים על שירות נפלא אף אחד לא מדבר על העבודה הקשה של מלקטים, עבודה הקשורה בהנעת הדברים, הזזתם, הורדה ובסופו של דבר הנגשת המוצרים ליעד ללא בעיה. 

מבין כל התפקידים הקיימים כיום בשוק מסתמן כי למלקטים יש עבודה מאתגרת ולא פשוטה, עבודה המאלצת ללקט את הפריטים הנכונים על פי  הזמנה, לעטוף את המשטחים ובסופו של דבר להנפיק ולשייך את המדבקה המתאימה על פי הלקוח הנכון. 

כל המשימות האלו חשובות היות ואם שוגים בהן לא רק שהמשלוח עלול שלא להגיע ליעד אלא עלול להגיע פגום, לא להגיע בכלל ובגדול לגרום עוגמת נפש ללקוחות הפוטנציאלים – מצב שצריך למנוע מראש באמצעות נותני שירות מקצועיים שכל מטרתם לשנע את המוצר שלכם ליעד מבלי שיפגע ועל הצד הטוב ביותר. 

תוהים עדיין בשביל מה צריך מלקטים? הנה סיבה לבחור מלקטים שלא מתפשרים על שום שלב ושלב החל מבחירת המוצרים הספציפיים ועד לאחסונם. כאמור, אם שואלים כל עסק הבסיס להצלחתו מתחיל ונגמר באותם אנשים שמבינים את הצורך של הלקוחות ומסייעים למוצרים שלכם להגיע ליעד ולספק בסופו של דבר את השירות הנכון ביותר ללקוחות שלכם. 

אילו יתרונות יכולים לספק לכם המלקטים?

אז בעוד עובדי הליקוט הם הדבר האמיתי שמסמל אל הצלחת הארגון שלכם, כל מה שאתם צריכים זה מלקטים טובים שיודעים את כל תהליכי העבודה ובעלי מסוגלות לעמוד בכל התנאים הנדרשים. 

כן, כמו כולם הדרך לשמור ולשמר את הלקוחות תשלכם מתחילה ונגמרת במלקטים שמבינים את תנאי העבודה המורכבים, לוקחים את מלוא האחריות והכי חשוב? תרומתם המוצלחת מושתתת על סדר וניקיון על כל המשתמע מכך. 

בסיכום דבר, כשאתם בוחרים מלקטים אתם בוחרים את הלב של העסק ובו זמנית מזמינים לקוחות חדשים לבחור בכם ושומרים על הקיימים! 

מחפשים לספק את השירות הטוב ביותר? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה מלקטים מקצוענים שיודעים לבצע את כל שלבי הליקוט מתחילתו ועד סופו והכול במטרה אחת- שההזמנה מבית היוצר שלכם תגיע בשלמותה ליעד- הלקוח המרוצה! זה שתמיד חוזר!

הזמנת שירותי מלקט סחורה

מעוניינים בשירותי ליקוט מכל סוג שהוא? המקצוענים של א.ד שיפר ישמחו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר והמקצועית. 

 למידע נוסף אודות השירות סבלות באתר בניה חייגו עכשיו למספר 072-3302017 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

מלקטים

שירותים שיכולים לעניין אותכם

חברת א.ד שיפר עובדת בפריסה ארצית ומגיעה לכל חלקי הארץ ומספקת שירותי פריקת מכולות, שירותי מלקטים,סבלות וסבלים באתרי בניה ושירותי מיקור חוץ.

שירות פריקת מכולות נקבע לפי מספר פרמטרים שנציג החברה יבדוק מולכם.

המחיר נקבע לפי הנתונים המסופקים לנציג החברה: אודות המכולה (גודל המכולה, סוג הסחורה) האם יש צורך מיון סחורה במידה וכן כמה סוגים של מיונים נדרשים, תנאי שטח האם יש רמפה או מלגזה? האם יש צורך בשינוע למחסן.

כן ברשותינו רישיון קבלן כוח אדם ממשרד הכלכלה והרווחה על פי חוק.

כן לחברת א.ד שיפר יש את כלל הביטוחים הרלוונטים עבור השירותים שהיא מספקת.

 כן יש לנו מערך הסעות וצי רכבים אשר דואג לשנע את העובדים לכלל הלקוחות בבטיחות ובזמן שהוגדר.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ