סידור מחסנים

סידור מחסן מקצועי ומוקפד

לאחר הפריקה מהמכולה, מגיע החלק הקשה באמת… סידור מחסן הוא תהליך שדורש הקפדה על הפרטים הקטנים, טיפול בכמויות אדירות של סחורה, מיון לפי נהלים ברורים ורישום מדוייק ודקדקני של המלאי והחוסרים.  סידור מחסנים בצורה לא יעילה גורם לבזבוז זמן של צוות הלוגיסטיקה ולהפסדים. בשביל להימנע מבלאגן בהמשך שרשרת האספקה, השתמשו במקצוענים!

אנו יודעים לדאוג לסידור ולפיזור סחורה במחסן לפי נהלי העבודה של הלקוח שלנו, לוודא שמיון הסחורה נעשה בצורה הטובה ביותר ולמנוע מכם עיכובים מיותרים שעלולים לגרום להפסדים כספיים בהמשך. בנוסף, אנו מספקים מגוון שירותים נוספים על מנת להשאיר אתכם מרוצים!

חשיבות סידור מחסן בצורה נכונה

המחסן הוא המקום המכיל בתוכו סחורה יקרת ערך, ובעלת משמעות רבה. במידה והמחסן לא יסודר באופן מקצועי ומדויק, הסחורה עלולה ללכת לאיבוד, המלאי אף פעם לא יהיה מעודכן כראוי, מה שעלול להוביל להפסד של הרבה כסף. 

מחסן לא מסודר מביא גם לאי שביעות רצונם של הלקוחות, במידה והוזמן עבורם מוצר ולא ניתן למצוא אותו במחסן, החברה מסתכנת במוניטין רע מאוד. לשם כך נועד שירות סידור המחסנים, המתבצע על ידי צוות מקצוענים שיודעים כיצד בדיוק הפאזל אמור להתחבר.

הצוות של א.ד שיפר

בזכות כוח האדם האיכותי של א.ד. שיפר, אנו מסוגלים להיענות לצרכים ולדרישות של מגוון הלקוחות הרחב שלנו, ולהשאיר את כולם מרוצים. אנו מודעים לרגישות ולמידת הדיוק הרבה הדרושה בעת העבודה במחסן, וחשוב לנו להיות קשובים לנהלי העבודה המקובלים בחברה שלכם ולהעביר את העבודה השחורה מכם אלינו. 

יש לנו את הידע והנסיון לבצע כל דרישה ובקשה שלכם על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על נהלי העבודה המקובלים בחברה שלכם ושמירה על רמת בטיחות גבוהה. 

 

סידור מחסן וסחורה עם א.ד שיפר

אנו גאים להציע לכם את שירות סידור המחסן ברמה הגבוהה ביותר – פריקה וסידור של סחורה ומטענים מכל הסוגים, בכל מקום בארץ וגם בהתראה קצרה! בא.ד שיפר, אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות טוב ועם חיוך. אין מה להתלבט – לעבודה מקצועית של סבלים לוקחים סבלים מנוסים!

אנו זמינים בפריסה ארצית לכל משימה, ונשאיר אחרינו מחסן מסודר, נקי שקל לעבוד בו! בנוסף, אנו מבצעים ליקוט סחורה לפי הסדר הקיים במחסן שלכם, במטרה לספקו ללקוח במהירות האפשרית.

צרו איתנו קשר

כתובתנו

דוד סחרוב 18, ראשון לציון

פקס

03-6033365

ייעוץ בוואטסאפ